Про нас

Інтернет-магазин Parfum Aroma на українському ринку парфумерії вже 5 років, за цей час ми зробили щасливими власниками якісної парфумерії тисячі українців, і ця кількість постійно зростає.

Ми дуже трепетно ​​ставимося до нашої репутації та дбаємо про кожного клієнта. Наші менеджери щодня готові відповісти на питання, що Вас цікавлять, і допомогти з вирішення проблем, з якими наші клієнти можуть зіткнутися. Нам важливі всі відгуки наших клієнтів, завдяки їм ми стаємо кращими і можемо стати найкращим для Вас місцем покупок в інтернеті!

У нас Ви знайдете постійні акції/знижки на продукцію. Наші спеціалісти постійно шукають можливість створити приємні ціни для всіх клієнтів. Наш асортимент постійно зростає. Про всі новинки та акції ми своєчасно повідомляємо засобом розсилок (Viber/Telegram/e-mail та ін.).

Компанія Parfum Aroma є партнером багатьох поштових операторів та служб доставки України. Ми намагаємося надсилати замовлення якнайшвидше, щоб наші товари доставлялися нашим клієнтам у найкоротші терміни.

Продукція, яка представлена на нашому сайті, є на 100% оригінальною та якісною, т.к. виробляється на тих самих заводах, як і оригінальні брендові парфуми, тільки в більш бюджетному вигляді.

Чому саме Parfum Aroma?
Кількість задоволених клієнтів
За роки нашої роботи ми змогли порадувати тисячі наших клієнтів.
Швидка доставка
Доставка по всій Україні 1-3 дні. Надсилання замовлень відбувається в день замовлення або наступного дня.
Якісна продукція
Вся продукція пройшла сертифікацію та є бюджетними версіями оригінальних брендових парфумів.
Підтримка
Наші менеджери готові оперативно допомогти Вам у будь-яких питаннях.
Знижки та акції
Наші фахівці постійно стежать за тенденціями ринку, щоб підготувати постійні знижки та акції на продукцію у нашому магазині.
Асортимент товарів
На даний момент у нашому магазині асортимент налічує понад 3 тисячі одиниць і вибір постійно зростає.