Новинки

Купити парфуми в Україні

Парфум відмінний варіант для того, щоб виділитися із сірої маси. Правильно підібрані парфуми надають особливість будь-якому образу, дають почуття додаткової впевненості і водночас створюють таємницю. Сьогодні ринок парфумерії в Україні пропонує величезний вибір парфумів різного сегменту, від нішевої до елітної парфумерії. Неймовірно величезний вибір інгредієнтів для створення парфумерії дозволяє парфумерам готувати приголомшливі ароматичні композиції.

Каталог парфумерії в Україні

Купити парфумерію в Україні сьогодні не скласти великих труднощів. Онлайн магазини та роздрібні офлайн точки заповнені парфумами для жінок та чоловіків, варіантами унісекс, а також ароматизаторами для дому. Парфумерію прийнято розділяти на три основні категорії в залежності від стійкості аромату:

  • Парфуми — найстійкішим і найдорожчим варіантом парфумерії. Велика концентрація парфумованої олії (від 20% і від). За рахунок більшої кількості олії, купити оригінальні парфуми часом не так просто, зате стійкість аромату та дивовижний шлейф неймовірно здивують вас.
  • Парфумована вода — на сьогоднішній день є найпопулярнішим продуктом на ринку парфумерії в Україні. Концентрація олій 10%. Парфумована вода протримає свій аромат 4 години на шкірі.
  • Туалетна вода. Ефірні олії містяться у концентрації приблизно 4-5%. Такий варіант парфумерії чудово підходить для літа. У теплу пору року не варто купувати парфуми. Велика концентрація ефірної олії на гарячій шкірі просто “задавить” вас своїм ароматом.

Також ви можете помітити, що зараз в інтернет-магазинах використовують класифікацію парфумів за видами. З цього приводу навіть серед фахівців у галузі парфумерії точаться суперечки. Адже перше сприйняття аромату та подальше його розкриття часом дуже різне. Різноманітність компонентів, що включає один флакон парфум часом немислиме. Ці два аспекти не дозволяють точно класифікувати парфуми за видами ароматів. Але магазини та виробники все одно це роблять.

Ми розповімо вам про чотири типи, які використовують для класифікації.

  • Східні. Багаті та пряні аромати, які у великих концентраціях можуть викликати головний біль. Але не варто їх боятися. Парфумери дуже уважні до таких ароматів і роблять їх насиченими, стійкими, важкими, але водночас не нав'язливими та привабливими.
  • Дерев'яні. Вони завжди теплі, шлейфові та неповторні. Такі парфуми включають ноти дуба, сандала, кедра, деревної кори та інших відомих вам дерев.
  • Цитрусові. Найяскравіші та найбадьорливіші аромати. Прекрасно працюють у літній період і дарують своїм власникам освіження та легкість.
  • Квіткові. Завжди виділяються своєю насолодою на тлі інших. Багатий спектр аромамасел, які видобувають із різних кольорів, дарують цій родині неймовірні аромати.

Де купити парфумерію в Україні?

Купити парфуми у Києві за низькою ціною ви зможете у нашому інтернет магазині. Ми продаємо оригінальну парфумерію з доставкою по всій Україні. У нашому каталозі представлені аромати різних куточків нашої планети. Наші консультанти завжди допоможуть вам у виборі якісної парфумерії для вас.